לב אדריכלות - תכנון אדריכלי, עיצוב פנים ופיקוח
טלפון: 052-2437100

אדריכלות כפרית

אדריכלות כפרית בוודאי מוכרת לכם יותר מהבתים הקלאסיים והעתיקים באירופה, ואפילו בארה"ב. היא מזכירה לנו את הכפרים החמימים והנפלאים, את העיצוב המזמין ואת הייחודיות שאפיינה את התכנון האדריכלי. אלא שהיא חיה ובועטת גם היום, והיא מאפשרת לנו להכניס הביתה את משאבי הטבע ואת חומרי הגלם הנפלאים. כך הם יוצרים תחושה ביתית ומזמינה באופן בלתי רגיל, ועם העץ, האבן, הרעפים והמתכת אנחנו יוצרים את התוצאה האידאלית, זו שמביאה את פרובנס גם לעיר הגדולה בישראל. זו אולי הסיבה לפופולריות העצומה לה זוכה אדריכלות כפרית עד היום, ועם השילוב של חומרים מודרניים ותכנון מתקדם יותר, זהו הסגנון המועדף על ישראלים רבים, בין אם הם גרים במושב קטן או במרחב האורבני הסואן.

איך נראה בית בסגנון כפרי?

אם אדריכלות כפרית נשענת על העץ והאבן, על המתכת ועל גגות הרעפים הקלאסיים, אתם יכולים בוודאי לדמיין איך ייראה הנכס שלכם בסוף הפרויקט אליו אתם מתכננים לצאת. קירות הלבנים יכניסו את החום הביתה, ריצוף העץ יעניק מראה נקי ויוקרתי לכל פינה בבית, והחלונות הגדולים יאפשרו לאור הטבעי להיכנס ולהאיר את החלל המרווח. עם ריהוט המשלב בין עץ למתכת, עם גגות משופעים ועם אבן טבעית, התוצאה תהיה מדויקת כל כך, עד שלרגע תשכחו שחזרתם מהפקקים בעיר ותדמיינו שאתם חיים בעולם מקביל שבו הטבע והמודרניות נפגשים ויוצרים מיזוג מושלם בין ישן לחדש, בין קלאסי למודרני.

אדריכלות כפרית והאלמנטים המרכזיים בה

ככלל, אדריכלות כפרית מתייחסת לכמה מוטיבים עיקריים. בכל הקשור לתכנון הגג, למשל, אדריכלות כפרית מאופיינת בקורות גג חשופות או בגגות רעפים. תכנון החלונות יכלול שימוש בברזל הבלגי או בעץ טבעי, ואילו תריסי העץ ישלימו את הסגנון האלגנטי והמזמין. העץ משמש אותנו גם לתכנון הפרגולות וחיפויי הרצפות, ואילו המתכת נכנסת לתמונה בתכנון המעקות בגרמי המדרגות למשל. משרד לב אדריכלות, עם ניסיון אדיר בתכנון ובליווי דירות יוקרה ובתים בסגנון כפרי מודרני, ילווה אתכם בכל צעד ובכל החלטה, ויוודא שהחלומות הגדולים והפרטים הקטנים – כולם מקבלים את תשומת הלב שהם ראויים לה.

אדריכלות כפרית לבית ולדירה

חשוב לזכור כי אדריכלות כפרית מתאימה גם לדירה הניצבת בבניין היוקרתי וגם לבית הפרטי בפאתי העיר הגדולה. על בסיס התנאים הקיימים ובהתאם לצרכים הייחודיים שלכם ושל כל בני ובנות הבית, נוכל לתכנן את העיצוב הנכון ביותר עבורכם. משרד לירן בן איבגי יפקח אחר כל שלבי הפרויקט כדי להבטיח ביצוע ברמה הגבוהה ביותר וכדי לאפשר לכם ליהנות מתוצאה מושלמת. השילוב בין הניסיון הרב לידע המקצועי, בין השירות האישי והתכנון המדויק של כל שלב בפרויקט, זהו השילוב שיבטיח ניצול מרבי של השטח הקיים ומימוש מקסימלי של הפוטנציאל שלו, תוך הקפדה על אסתטיקה ופונקציונלית, מבלי להתפשר על אף פרט בדרך.