לב אדריכלות - תכנון אדריכלי, עיצוב פנים ופיקוח
טלפון: 052-2437100

בית בסגנון כפרי מודרני

מצד אחד, אתם אוהבים את הסגנון הכפרי והחמים, זה שמבט חטוף לעברו מזכיר את הכפרים המשפחתיים והנוסטלגיים. מצד שני, המאה ה-21 הביאה עמה שפע של חידושים, הן בתהליך הבנייה והן בעיצוב המודרני. אלא שאין סיבה לבחור בדרך אחת או אחרת, ולמעשה – הן משלימות זו את זו באופן מיוחד ומרגש. בית בסגנון כפרי מודרני מבטיח את הטוב מכל העולמות והופך את המקום שבו אתם מתעוררים מדי בוקר ונרדמים מדי לילה לפינה הקסומה שלכם, גן העדן הפרטי שנתכנן יחד בדיוק כפי שאתם אוהבים.

המאפיינים המרכזיים של העיצוב הכפרי

לצורך תכנון בית בסגנון כפרי מודרני נתמקד בכל מאפייני הבית הכפרי המסורתי והמוכר. ההשראה המרכזית היא אותם בתים פרטיים ורחבי ידיים המוכרים לנו מיעדים מרכזיים באירופה הקלאסית. בפועל נתכנן פריסה רב על פני קומת הקרקע ונתמקד בחומרים טבעיים כמו עץ ואבן, בריקים וגגות משופעים. האלמנטים הללו, כשהם משתלבים יחד, הם שמעניקים למבנה את החזות הכפרית המפנקת ואת ערכיה. בתהליך התכנון נשלב, אם כן, את כל החומרים הטבעיים והטובים ביותר כדי לתכנן גגות רעפים משופעים, דק עץ וחיפוי אבן שמשרה אווירה חמה, נעימה ומזמינה. בשלב הזה נגדיר גם את החיבור הקריטי בין החוץ לפנים ואת האופן שבו נוכל לנצל את השטח העומד לרשותכם בצורה הטובה והיעילה ביותר.

בית המשלב גם את ערכי העיצוב המודרני

התכנון המודרני מאפשר לנו לנצל את משאבי הטבע במידה ניכרת, ובמקום להסתפק בתאורה מלאכותית נוכל להכניס את האור הטבעי והחמים, למשל. כך נוכל לתכנן בתים בסגנון כפרי מודרני, שתי מילים שנשמעות לעתים מנוגדות אבל בפועל יוצרות את התמונה המושלמת: מצד אחד קלאסיקה וחמימות ומצד שני מודרניות וחדשנות. מצד אחד חומרי גלם טבעיים ומצד שני טכנולוגיה וקדמה. החיבור הזה מופלא, ובשלב מוקדם תוכלו לדעת בדיוק איך ייראה הבית שלכם בזכות הדמיות שמבוססות על הצרכים האישיים שלכם, על המטרות שהגדרתם וכמובן – גם על התקציב המיועד לפרויקט כולו.

תכנון מדויק ומקצועי של בית בסגנון כפרי מודרני 

כדי להשיג את כל היתרונות וליהנות מכל העולמות, משרדה של לירון בן איבגי מבטיח לכם התמקדות בנושא אחד משמעותי באמת: הצרכים הייחודיים שלכם. רק אתם יודעים מה נכון עבורכם, איך אמור להיראות החלל כשתיכנסו אל הבית מדי יום ומה אתם באמת אוהבים ורוצים. עם הליווי המקצועי, זה שנשען על ניסיון רב שנים ועל תכנון ברמה הגבוהה באמת, החלומות והרצונות שלכם יקבלו צורה ויתאפיינו בשפע ובאסתטיקה, תוך שמירה על נוחות מקסימלית ועל פונקציונליות מרבית. בין אם אתם מתכננים לבנות את הבית מהיסוד או לשפץ את המבנה הקיים, הסגנון המרכזי שעומד לנגד עיניי הוא הסגנון הכפרי, זה שמשולב בנגיעות של מודרניות וחדשנות, מתוך הסתכלות תכנונית עכשווית.