אדריכלות בית פרטי בסגנון כפרי, טוסקני, פרובנס

חולמים על בית בסגנון כפרי? או אולי בסגנון פרובנסי? טוסקני? אנחנו מזמינים אתכם להתבונן בפרויקטים שלנו. הבתים המופיעים מטה עברו תכנון אדריכלי מוקפד והתאמה אישית לצרכי הלקוח ולמפרט הטכני הקיים. אנחנו בלב אדריכלות מציעים לכם ליווי אישי משלב האפיון, התכנון ולאורך כל שלבי הבנייה. אהבתם? רוצים לשמוע עוד? לחצו כאן וצרו איתנו קשר

לפרטים נוספים

בחירת סגנון אדריכלי שיתאים למשפחה שלך

תכנון אדריכלי זו מלאכה מאד עדינה, משום שחשוב לנו להדגיש את ערכי המשפחה שתחיה בו. תכנון אדריכלי צריך להיות מיוחד ובעיקר, הוא צריך לשדר אווירה. זה יכול להיות יוקרה או רוגע, אבל לנו חשוב שהשפה האדריכלית תתכתב עם סגנון המשפחה.

בדיוק בזכות המחשבה על ביתיות וערכים, מתמקדת "לב אדריכלות" בסגנון של אדריכלות כפרית, כשממנה נגזרים שני סגנונות עיצוביים: אדריכלות פרובנס ואדריכלות טוסקנית.

עיצוב כפרי מודרני

בתים מעוצבים בסגנון כפרי מאופיינים במרחבים ענקיים. מקורו טמון בבתים הפרטיים שנבנו בכפרים האירופאים, כשסובבים אותם חוות ושטחי מרעה. לכן בית בסגנון כפרי ייבנה בפריסה רחבה על פני קומת הקרקע.

בעבר, בתים אלו נבנו מחומרים טבעיים, שהיו זולים וזמינים לאותה תקופה, כמו אבן. גם הגגות המשופעים מאפיינים מאד את העיצוב הכפרי.

היום, כאשר אנו עובדים על אדריכלות בסגנון כפרי, אנו משתדלים להתכתב כמה שיותר עם הערכים שסגנון זה משדר, וחלק מתהליך של תכנון אדריכלי הוא לעשות שימוש בחומרים טבעיים, כמו עץ ואבן וגג רעפים.

בית בסגנון פרובנס

עיצוב בתים בסגנון פרובנס משרה על הבית אווירה של חבל פרובנס, שחולק גבולות עם איטליה, מה שמסביר את הדמיון לסגנון הטוסקני. אגב, לדעת רבים מדובר באזור היפה ביותר בצרפת.

כנגזרת של אדריכלות בסגנון כפרי, סגנון פרובנס מתאפיין בצורניות ובתכנון סימטרי. החלונות ממוקמים אחד מעל לשני, והבית מתוכנן בצורה סימטרית. באופן כללי, הצורניות הכללית של הבית מאופיינת בקווים ישרים ונקיים.

גם צבעוניות הבית מתאימה עצמה לצורניות ומתאפיינת בצבעים בהירים, עם שילוב של צבעים קרים (ירוקים כחולים ואפורים).

בית בסגנון טוסקני

טוסקנה היא חבל ארץ באיטליה, שמאופיינת בנופים הרריים והמון תרבות. אמניה הגדולים ביותר של תקופת הרנסנס עבדו בטוסקנה.

מבחינה אדריכלית, אם הסגנון הפרובנסי מאופיין בקווים ישרים, הסגנון הטוסקני מנפץ את המוסכמות הללו ודוגל בחוסר סדר מעוצב. תכנון אדריכלי של בתים בסגנון טוסקנה, הוא שימוש בחלונות שאינם ממוקמים בתיאום, גגות יתוכננו במפלסים מרובים ומחולקים, וצורניות הבית יכולה להשתנות, לעתים להיות עגולה ולעתים להציג חוסר סימטריה מכוון.

הצבעים בסגנון זה חמים והחומרים גסים יותר, כמו אבן ועץ, שנעשה כל שביכולתנו כדי לשמור על המרקם והצבע הטבעי שלהם.

מה מייצגת המשפחה שלכם? אינטימיות או אי-סדר מעוצב? נשמח לעזור לכם להבין ולתכנן את הבית שייצג בצורה מושלמת את מי שאתם.

לשיחת התייעצות התקשרו 052-2437100 או  צרו קשר .

 

התקשרו עכשיו

Inline HTML

מתכננים את בית החלומות שלכם?

אנחנו כאן בדיוק בשביל זה! השאירו לנו את הפרטים שלכם ונשמח לדבר אתכם