לב אדריכלות - תכנון אדריכלי, עיצוב פנים ופיקוח
טלפון: 052-2437100

עיצוב פנים וסטיילינג בבית הפרטי שלכם

ארבעת הקירות שלכם הם לא רק המקום הבטוח ביותר שלכם, אלא במידה רבה גם כרטיס הביקור שלכם. ממבט חטוף בביתו של אדם, ניתן להסיק עליו לא מעט ולהכיר אותו באמצעות צבע הקירות וסגנון הרהיטים. עיצוב הבית שלכם הינו תרגום של האמונות שלכם, האהבות שלכם והתשוקות הגדולות שלכם, כך שהבית שלכם הוא אתם. עיצוב פנים הבית המתבצע עם מעצב פנים בעל שם, למעשה מאפשר לכם להביע משאלה, תוך הידיעה שהיא תתגשם. כל פרוייקט עיצובי שכזה מתחיל בהנחת אבן הפינה – עם תכנון אדריכלי מוקפד ופרקטי, בכדי להבטיח כי תיהנו מפונקציונאליות הפוגשת עיצוב בבית שלכם. כן, כשזה מגיע לעיצוב הבית אדריכלות ועיצוב פנים הולכים יד ביד.

עיצוב פנים וסטיילינג בבית הפרטי שלכם
עיצוב פנים וסטיילינג – על מה באמת מדובר?
כמה פעמים חוויתם את התחושה כי אתם רוצים להגיד משהו, אך אין לכם באמת את המילים לומר אותו? עולם העיצוב הינו עולם דינאמי, גדוש ורחב מאד, כך שעל מנת לתרגם את משאלות העיצוב שלכם, נדרשת עבודה צמודה אל מעצב פנים המתעסק בשירות עיצוב פנים וסטיילינג לבתים. מעבר לכך שיש מי שעושה עבורכם את הבחירות הנכונות ביותר, הרי שיש גם מי שיודע לתרגם את הרצונות שלכם לפתרונות בפועל. פתרונות שכאלו יכולים להיות החומר ממנו יהיו עשויים הרהיטים, סוג החיפוי על הקירות והאריחים שישולבו על הרצפה.

אל מלאכת עיצוב הבית אינכם צריכים להגיע עם פתרונות, אלא אך ורק עם חלום פועם בלבכם. מלאכת העיצוב אינה מלאכה שולית או כזו שהינה הסגנית של השלב האדריכלי, אלא שמדובר על תהליכים השזורים זה בזה. על כן, כבר בפגישה הראשונה עם מעצב הפנים תוכלו להביע את הרצונות שלכם, לשלול סגנונות שאינכם מעוניינים בהם, תוכלו להציג את ההעדפות הברורות שלכם וגם יקבע תקציב כולל לכל הפרוייקט.

העבודה של מעצב הפנים המבצע עבורכם גם את שירות הסטיילינג לא מסתיים בפתרונות על דף, אלא על פתרונות בפועל. על כן, לאחר שיקבע התקציב לפרוייקט ולאחר שיפורטו לפרטי פרטים כל הרצונות שלכם, יחל מסע רכישת המוצרים השונים. מעצבי הפנים מכירים את הספקים המובילים, את החנויות המתמחות ואת החומרים האיכותיים ביותר לעשות בהם שימוש. בסופו של תהליך, כל הפריטים השונים שנרכשו ישולבו בבית שלכם בצורה הרמונית, תוך שיינתן דגש לנראות הכללית שיוצרת שלם בלתי מנוצח.

ראשית, לוקחים בחשבון את האלמנטים הנותרים בחלל
המון פעמים מלאכת העיצוב והסטיילינג אינה מלאכה של עיצוב חלל מאפס, אלא עיצוב חללים מעוצבים שרוצים לעורר אותם מחדש. מטבע הדברים, יהיו אלמנטים שישארו בחלל, לצד כאלו שיפנו את מקומם לטובת חדשים. על כן, אחת המשימות של מעצב הפנים שגם עושה עבורכם סטיילינג היא להתחשב בתמונות, ברהיטים, ביצירות האומנות ובכל אלמנט אחר שנותר בכלל. חשוב לשמור על הרמוניה מסוימת על מנת לשמר את הקו הקיים הפועם בחלל – גם אם זה חדר שינה, סלון או מטבח. במידה ולא, עיצוב החלל יראה כמו אוסף של פריטים שונים שאין להם זיקה אחד אל השני.

צרו התכתבות בין החלל הפנימי והחיצוני
המון אנשים לא מחשיבים את המרפסת או החצר שלהם לחלק מהבית. עבור לא מעטים, מדובר על חלל נפרד וחיצוני. בפועל, החלל החיצוני לארבעת הקירות שלכם הינו חלק בלתי נפרד מהשלם, ולכן חשוב להסתכל עליו בצורה זו לאורך כל מלאכת העיצוב. ההרמוניה העיצובית שרוצים כל כך לשמר ולחזק, נוצרת בין היתר באמצעות ההתכתבות העיצובית שבין חללי הפנים והחוץ. איך עושים זאת? אם הבית שלכם מעוצב בסגנון כפרי מודרני לדוגמא, יהיה נכון לבחור בקו זה גם בחלל החיצוני.