לב אדריכלות - תכנון אדריכלי, עיצוב פנים ופיקוח
טלפון: 052-2437100

בחירת ריהוט גן שמתאים לעיצוב הגינה והבית

גינה ללא ריהוט גן עשיר, ללא ספק יכולה להיראות שוממת וריקה, הרי הרהיטים אלו שמשמשים אותנו לאירוח חברים ובני משפחה או לשבת עליהם סתם כך ולקרוא ספר או עיתון וליהנות ממזג האוויר הים תיכוני. בשל דומיננטיות של רהיטי הגן וההשפעה שלהם על חלל הגינה, חשוב לבחור אותם בצורה, כזאת שתשתלב היטב עם שאר האלמנטים בגינה, כך שתתקבל חצר מעוצבת ויפה המזכירה ניחוח של טבע קסום. מרוב העיצובים הרבים של רהיטי גן, ניתן למצוא כיום מגוון רב של ריהוט בסגנונות שונים, אם זה ריהוט גן יוקרתי המתאים לגינות בעיצוב יוקרתי, ריהוט גן כפרי המזכיר מראה של טבע פראי, מראה אלגנטי, מראה וינטאג' ועוד מגוון רב של סגנונות שיאפשרו לכם לקבל חצר מושלמת.

חשיבות התאמת הרהיטים לאופי ועיצוב הבית
לכן, אם לדוגמא ביתכם מעוצב בסגנון קלאסי מודרני, תוכלו לבחור רהיטי גן העשויים מחומר אלומיניום בשילוב ריפודים קלאסים יפים. לעומת זאת, אם ביתכם מעוצב בסגנון כפרי עם הרבה עץ וצבעים חמים, תוכלו לבחור רהיטי גן העשויים מעץ מלא בסגנון כפרי המדמה תחושה של גינה קסומה בלב היער ממש כמו בטירות וארמונות קסומים באירופה. למעשה, כך יש לנהוג לגבי יתר הסגנונות, מה שגם יכול להקל עליכם את בחירת הרהיטים.

רהיטי גן מגוון רב של אופציות
לאור התפתחות התחום והעיצובים החדשניים, ניתן למצוא מגוון רהיטי גן בגדלים וסגנונות שונים שיקנו לכם נוחות בלתי מתפשרת בעת השהייה בגינה, כך שתוכלו לארח עליהם חברים ובני משפחה ואפילו לסעוד יחד ארוחות חגיגיות בגינה או לערוך "על האש" מסורתי כאשר מזג האוויר מאפשר זאת. לרשותכם מגוון סוגי ריהוט כמו – מערכות ישיבה מפנקות שנראות ממש כמו ספות מעוצבות לכל דבר, שולחנות וכסאות בסגנונות שונים, פינות שאנטי, ערסלים בגדלים שונים, נדנדות, ספסלים, מיטות שיזוף מפנקות, כורסאות, שולחנות קפה, גזיבו ומגוון פתרונות הצללה נוספים ונראה כי הרשימה עוד ארוכה.

חשיבות איכותי החומרים בריהוט גן
טרם בחירת רהיטי גן, חשוב לזכור כי מדובר ברהיטים אשר חשופים לפגעי מזג האוויר, אם זה רוחות וגשמים, שמש חזקה ולחות. לכן, ישנה חשיבות רבה לבחירת החומרים ועדיף שהם יהיו כמה שיותר איכותיים ומותאמים בקפידה למזג האוויר הישראלי. לרשותכם מגוון חומרים מהם מיצרים את רהיטי הגן כמו – סוגי עץ שונים ומאסיביים, ראטן, אלומיניום, שילוב של זכוכית וחומרים נוספים, פלסטיק ועוד מגוון חומרים נוספים וריפודים העמידים לפגעי מזג האוויר. אך בכל מקרה חשוב לדאוג לפתרונות הצללה על מנת להגן על הרהיטים.