לב אדריכלות - תכנון אדריכלי, עיצוב פנים ופיקוח
טלפון: 052-2437100

עיצוב בתים בסגנון פרובנס

התרבות והשפע, הפאר והיצירה, ובעיקר החום והרומנטיקה – כל אלה מאפיינים את פרובנס, ואת הבנייה בה. עיצוב בתים בסגנון פרובנס הוא ללא ספק דרך נפלאה לשקף את כל הטוב הזה, עם חומרי הגלם הטובים ביותר ועם סטנדרטים שקשה להתחרות בהם. עיצוב מהסוג הזה מכניס הביתה את ה קלאסיקה ואת העידון, את האסתטיקה ואת הנוחות. כדי להשיג את התוצאה הזו צריך, תכנון מדויק וליווי מקצועי של מתכנן בעל ניסיון והיכרות רבה עם התחום, לצד שירות אישי המותאם לצרכים האישיים שלכם.
 

היופי והקלאסיקה נפגשים

פרובנס נחשבת לאחד המקומות היפים באירופה ובעולם בכלל, ובצדק רב. הסגנון הכפרי, החומרים הטבעיים, השילוב בין העץ והאבן וערכי העיצוב הקלאסי הם שהופכים כל בית לנכס מרהיב ביופיו. כדי להגיע אל העיצוב המלהיב נדרש תכנון מדויק של כל שלב בדרך. בתהליך הזה אנחנו מתכננים יחד את המעטפת היפהפייה, זו שמשלבת בין חלונות עץ גדולים לגג הרעפים המסורתי. זהו תהליך שבסופו מתקבל בית בסגנון כפרי וחמים שהוא לא רק מזמין אלא גם נוח ופרקטי, ומשרה אווירה קסומה בבית.
 

עיצוב בתים בסגנון פרובנס והנוחות המקסימלית

כמובן שגם עיצוב בתים בסגנון פרובנס מאפשר לנו ליהנות מכל יתרונות הקדמה והטכנולוגיה. גם בבתים הכפריים והחמימים נשלב את כל המערכות המתקדמות ביותר ואת התשתיות הטובות מכל. כך, לצד הריצוף החמים והעיצוב המפנק נשלב מערכות מיזוג מתקדמות לצד מערכות בית חכם למשל. כל פרט קטן מבטיח לנו לא רק עיצוב מהשורה הראשונה אלא נוחות מקסימלית. זאת מתוך ההבנה שהבית הוא לא רק יצירת פאר שכיף לשהות בה, אלא מקום שבו אנחנו חיים, צוברים זיכרונות ומבלים עם האנשים שאנחנו אוהבים יותר מכל. שימת דגש על פרקטיקה ופונקציונליות משדרגת את החוויה הזו לאין שיעור.
 

עיצוב בסגנון פרובנס ובהתאמה אישית

לכל אחד ואחת סגנון ייחודי ואישי, ואת הטעם המועדף עליכם נשמר כדי לאפשר הנאה מרבית מהבית. זו המטרה המרכזית שניצבה בפניי עם הקמת משרד לב אדריכלות, המעניק שירות שבמרכזו הבית והלב הפועם שהופך אותו ממבנה קר לבית חם שתמיד תשתוקקו לחזור אליו. בתהליך הזה נגדיר ביחד בדיוק לאן תרצו להגיע ואת הדרך לשם בהתאם לתקציב שהגדרתם. עם ההדמיה המדויקת תדעו מראשית הדרך לאן תגיעו כדי שתוכלו לבצע התאמות ולהכניס את הטאץ' האישי שלכם לכל פינה בבית. עיצוב סגנון פרובנס הוא ללא ספק עיצוב יפהפה, מושך ונעים, ועם הליווי המקצועי הטוב ביותר תדעו שאתם מקבלים את כל ההחלטות הנכונות ומעל לכל – תדעו בדיוק לאן אתם ממשיכים מכאן, ואיך ייראה הבית שבו תארחו את החברים ותבלו את זמן האיכות עם האנשים שאתם אוהבים יותר מכל.