לב אדריכלות - תכנון אדריכלי, עיצוב פנים ופיקוח
טלפון: 052-2437100

עיצוב בתים בסגנון כפרי - יתרונות

כשאנחנו מנסים להחליט איך ייראה הבית המושלם, זה שאנחנו חולמים עליו ומדמיינים בפנטזיות הפרועות ביותר שלנו, עולה לא פעם צמד המילים "סגנון כפרי". זו לא הפתעה גדולה, כמובן. עיצוב בתים בסגנון כפרי נחשב לפופולרי ומבוקש מאוד בשנים האחרונות, בעולם בכלל ובישראל בפרט. היתרונות הרבים שלו מסבירים איך זה קרה, ואיך מכניסים את האווירה הכפרית החמה אל הבית הישראלי עם הגוונים, החומרים והפרטים המדויקים ביותר.

עיצוב בתים בסגנון כפרי יוצר חוויה בלתי רגילה

השימוש במשאבי טבע קיימים, הגוונים השולטים והשילוב המדויק בין האלמנטים השונים – כל אלה מבטיחים לנו חוויה באמת מיוחדת. דווקא בישראל, במרחק לא מבוטל מהכפרים הציוריים של אירופה הקלאסית, השאיפה היא לתכנון בית חמים ומפנק. למעשה, העיצוב הייחודי הזה מתאים באופן מדויק לכל מבנה, בכל מקום באשר הוא. בין אם בחרתם לגור בקיבוץ בצפון או במושב בדרום, וגם אם הדירה שלכם ממוקמת בלב העיר הגדולה, הסגנון המרהיב הזה משדרג את חוויית המגורים והופך אותה להרפתקה מלהיבה הרבה יותר. זה קורה בזכות השילוב בין העץ לבריקים, בין הברזל לאבן הטבעית, והתוצאה נפלאה.

עיצוב כפרי – אבל עדכני

יתרון משמעותי נוסף הוא הגמישות האדירה שסגנון העיצוב הכפרי מציע לנו. גם אם נדמה שאנחנו מחויבים לכללי משחק נוקשים במיוחד, עיצוב בתים בסגנון כפרי מאפשר לנו להוסיף את הטאץ' האישי שלנו ולהתאים את הסגנון הקלאסי לצרכים המודרניים שלנו. כך נוכל להפוך את האלמנטים הכפריים לעדכניים יותר, באמצעות השילוב בין החומרים הטבעיים והמוכרים לבין התעשייתיים והחדשניים יותר. השילוב הזה מתקבל בכל פרט קטן בתכנון ובעיצוב הבית, מבחירת הבדים ומוצרי הטקסטיל ועד לבחירת הריצוף או קירות הלבנים בסלון. בתכנון הזה נכנסים לתמונה גם השילובים בין גוונים שונים, אלה שיוצרים אווירה חמה ומשרים תחושה מופלאה ברחבי הבית. כך נשלב בין לבן לאפור, בין שמנת לשחור, ונקבל איזון מיוחד במינו בין גוונים שונים – ובין העיצוב הכפרי הקלאסי לבין הצרכים המודרניים.

עיצוב בתים בסגנון כפרי – מאיפה מתחילים?

בעוד ברורים לנו היטב היתרונות הרבים של עיצוב בתים בסגנון כפרי, חשוב לתכנן בקפידה כל צעד לאורך הדרך. למעשה, מלאכת התכנון היא קריטית, משום שרק אם נגדיר מראש את החומרים ואת הגוונים הנכונים, את תכנית העבודה ואת לוחות הזמנים, נוכל להגיע לתוצאה הטובה ביותר, זו שעונה על כל הצרכים שלכם. התכנית הזו תעניק תשומת לב רבה לכל חדר בבית, מבחירת ארונות המטבח ומשטחי העבודה, דרך אריחי הריצוף או הפרקט בחדרים השונים ועד לדלתות הפנים ולחלונות הגדולים. סוד הקסם הוא בפרטים הקטנים והגדולים כאחד, וצוות משרד לירן בן איבגי ילווה אתכם בכל צעד, עם ניסיון אדיר ובמטרה להבטיח את התוצאה הטובה ביותר עבורכם.