לב אדריכלות - תכנון אדריכלי, עיצוב פנים ופיקוח
טלפון: 052-2437100

עיצוב בית כפרי מודרני

על פניו, נשמע שיש קונפליקט בין שתי המילים. העיצוב הכפרי הוא העיצוב הקלאסי והמוכר מהכפרים האירופאים הציוריים, אלה שההליכה ביניהם מזכירה לנו היסטוריה עשירה ומרתקת. העיצוב המודרני, לעומתו, הוא עיצוב שנותן כבוד לכל החידושים והפיתוחים של השנים האחרונות ושל המאה ה-21 בכלל. אלא שהשילוב בין השניים הוא שילוב מנצח, פשוט משום שהא מאחד את הטבע עם העולם המודרני, ואת הקלאסי עם החדשני והפרקטי. מאחר והמטרה שלכם היא לתכנון בית שהוא גם יפה ומזמין אבל גם נוח ככל האפשר, עיצוב בית כפרי מודרני הוא בדיוק הפתרון עבורכם.

גם בעיר הגדולה: כך נתכנן עיצוב בית כפרי מודרני

כשאנחנו חושבים על בית המעוצב בסגנון כפרי אנחנו מדמיינים כפר קטן ואינטימי עם נופים שלא נגמרים. אלא שהיום, עיצוב בית כפר מודרני מאפשר לנו ליהנות מהסגנון הייחודי הזה גם בעיר הגדולה. למעשה, היכולת להביא את החום והאינטימיות גם לרעש של העיר הגדולה, היא שהופכת את הבית הפרטי שלנו למקום מפלט אמיתי, זה שמאפשר לנו להתנתק מהשגרה והמשימות ולשקוע לעולם אחר שכולו טבע ואסתטיקה. משרד לב אדריכלות ליווה לאורך השנים פרויקטים רבים שתוכננו בקפידה בכל שלב ובכל צעד בדרך. כך מושג האיזון המושלם בין המודרניות לאלמנטים כפריים קלאסיים, וזהו האיזון שכולנו מחפשים כשאנחנו יוצאים מהמשרד וחוזרים אל המקום שאנחנו אוהבים לקרוא לו "בית".

הגוונים השולטים בבית הכפרי המודרני

אם נתמקד לרגע בחלק הכפרי, הרי שכבר בשלב התכנון נשים דגש על אריחים בצבעים חמים או על חומרי גלם כמו עץ מלא. כמובן שחובבי הגוונים הבהירים והרכים יוכלו למצוא שפע של חומרי גלם אידאליים, ולאחר שנגדיר יחד את ההעדפות האישיות שלכם נוכל לתכנן את הסקיצה המדויקת, זו שעונה על כל הציפיות שלכם. באופן דומה נתכנן את גג האבן או את החיפוי, את פריטי הריהוט או את מוצרי הטקסטיל. הצבעים החמים והמפנקים הללו משתלבים היטב בסגנון הכפרי האהוב, וגם שילובן של מערכות טכנולוגיות מתקדמות (כיאה לבית המודרני) לא פוגע ולו במעט בתוצאה המשגעת ובאווירה הבלתי רגילה.

השילוב בין הכפריות למודרניות בשלב העיצוב

היתרון המרכזי שלעיצוב בית כפרי מודרני  הוא מתן האפשרות להפתיע ולשלב בין חומרי גלם המאפיינים סגנונות שונים. כך, גם אם אתם מתחברים למוטיבים הכפריים שמככבים בתכנית העיצוב, אין כל מניעה לשלב גם כמה אלמנטים קצת יותר מודרניים, כאלה שיעניקו לבית את הייחודיות שלכם ובעיקר את הטאץ' האישי שלכם. במסגרת השירות האישי של משרד לירן בן איבגי, כל הצרכים שלכם מקבלים מענה ואלו הן ההעדפות שלכם שניצבות במרכז. כך נוכל לשלב יחד בין אלמנטים כפריים למוטיבים מודרניים ולהכניס לחדשנות ולקדמה גם את הסגנון הקלאסי והחמים שמזכיר לכם את המשפחתיות והחום גם בעידן המתועש והדיגיטלי.