לב אדריכלות - תכנון אדריכלי, עיצוב פנים ופיקוח
טלפון: 052-2437100

מעצבת דירות יוקרה

דירות פאר זקוקות לטאץ' מקצועי, לתכנון מדויק ולביצוע מדויק עוד יותר. בין אם אתם מעצבים את הפנטהאוז המושלם או את דירת החלומות במגדל המרשים, הדירה שלכם זקוקה ליד מכוונת ולפיקוח בכל שלב בדרך. כך תוכלו לנצל את התאורה הטבעית והמופלאה, זו שתאיר את החלל כולו במידה הנכונה, וגם לבחור את פריטי הריהוט שיתאימו לצרכים האישיים שלכם. מעצבת דירות יוקרה תלווה אתכם בכל שלבי דרך, מהגדרת הצרכים ועד לרגע שבו תישענו לאחור על הכורסא המפנקת מול הנוף המטריף, כשאתם מוקפים בכל הפריטים הנכונים עבורכם.

תפקידה של מעצבת דירות יוקרה

לפני הכול חשוב להבין כי תפקידה של מעצבת דירות יוקרה הוא לנהל את הפרויקט כולו ביד רמה – ובהתאם למטרות שלכם. כדי לעשות את זה נכון נתחיל בהגדרת היעדים הללו בדיוק. זה השלב שבו נבין מי הם דייריה של דירת הפאר, איך נראית השגרה שלהם ומה יהפוך את החיים בין ארבעת הקירות לנעימים הרבה יותר. במסגרת התכנון נזהה יחד גם את סגנון העיצוב המתאים לכם, בין אם זהו הסגנון המודרני עם חומרי הגלם האורבניים, סגנון הרטרו עם הצבעים העזים שאפיינו את אמצע המאה ה-20 או בכלל הסגנון הקלאסי, זה ששואב את ההשראה מהסגנון האירופאי עם הרהיטים הרחבים וגווני השמנת והזהב. 

אחרי הגדרת הצרכים: מתחילים לתכנן

לאחר שליוויתי פרויקטים רבים לאורך השנים ברור לי כי תפקידה של מעצבת דירות יוקרה הוא להפוך את החזון שלכם למציאות, ולעזור לכם להגיע לנקודה הזו בדיוק. כדי שזה יקרה נתכנן יחד את הקונספט המרכזי שינחה אותנו בתהליך, ואת עיצוב החלל כולו. כך תוכלו לזהות את חומרי הגלם המתאימים והטובים ביותר, לבחור את הסטייל שמתאים לכם ולראות איך החלומות הקטנים והגדולים שלכם הופכים למציאות. משרד לב אדריכלות מתמקד בתקשורת האישית ובשירות המקצועי ביותר, הכול כדי להבטיח שבסופו של תהליך דירת היוקרה שלכם תהיה בדיוק כזו: יוקרתית, מרהיבה, מזמינה ונוחה.

מעצבת דירות יוקרה וניהול הפרויקט

אם תפקידה של מעצבת דירות יוקרה הוא לצעוד לצדכם לכל אורך הדרך, הרי שהיא גם זו שמנהלת כל שלב בדרך וכל בעל מקצוע שעומד להיכנס אל הדירה ולהפעיל בה את קסמיו. עם תכניות עיצוב מוגדרות ובהתאם לסקיצות נפעל כדי להוציא את הפנטזיה המשורטטת על הדף אל העולם האמיתי, ונהפוך ארבעה קירות חשופים לדירת פאר שמצליחה להיות מרשימה ויפה אבל גם פונקציונלית להפליא. הכול תוך ניהול מדוקדק של לוח הזמנים ותקציב הפרויקט. המשרד של לירן בן איבגי, לצד הניסיון הרב והידע האינסופי, מציע לכם את השירות האישי ביותר ואת תשומת הלב המרבית לכל פרט בדרך. זאת מתוך שאיפה שבסוף התהליך תיהנו מכל רגע בדירה היפהפייה שלכם, זו שמתאימה לכם כמו כפפה ליד.