לב אדריכלות - תכנון אדריכלי, עיצוב פנים ופיקוח
טלפון: 052-2437100

בתים מעוצבים בסגנון כפרי

הסגנון הכפרי תמיד נשאר באופנה, והאמת היא שזה לא באמת מפתיע. יש משהו בעיצוב החמים והנעים, בחומרים הטבעיים ובסגנון המזמין, שהופך את הבית ליצירה של ממש ולמקום שקשה להתרחק ממנו. כל הטוב הזה מאפשר לנו להביא את החום והמשפחתיות הביתה גם בעידן שבו הטכנולוגיה והדיגיטל תופסים מקום בולט בחיי היומיום שלנו. למעשה, השילוב בין הפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים לבין סגנון העיצוב המוכר והאהוב, הוא שילוב שמציע לנו את הטוב מכל העולמות. מצד אחד חיבור לטבע ולמשאבים הנפלאים שלו ומצד שני נוחות מרבית. מצד אחד אסתטיקה ללא פשרות ומצד שני פרקטיקה ותכנון פונקציונלי שמתאים לאורח החיים המודרני. אם כן, איך נראים בתים מעוצבים בסגנון כפרי ומה מגדיר אותם ככאלה?

חלל מואר וצבעים רכים

בתים מעוצבים בסגנון כפרי הם בתים שניתן לזהות בעזרת כמה מאפיינים בולטים. בראש ובראשונה, בתים מהסוג הזה הם גדולים ומרווחים, והם גם מוארים היטב. כבר בשלב תכנון הבית מוגדרים צרכי המשפחה או הדיירים שעומדים להתגורר בו, הכול כדי לספק לצד האסתטיקה גם את כל האלמנטים הדרושים להבטחת נוחות מקסימלית. מאפיין נוסף הוא הצבעים, שהם ברובם בהירים ורכים. סביר להניח שנתמקד בגווני השמנת והבז'. אפשרות נוספת היא להישאר נאמנים לצבעיו הטבעיים של החומר, מה שאומר שהעץ ישמור על צבעו למשל. כשנגיע לעיצוב הפנים נכניס עוד צבע ואלמנטים שיעשירו את הסגנון הכפרי, כדוגמת פרחים – מוטיב מרכזי בטבע.

בתים מעוצבים בסגנון כפרי וחומרי הגלם

ברזל ומתכות בהחלט יאפיינו את העיצוב הקלאסי והמרהיב הזה, ואלה הם חומרי הגלם הבולטים בתכנון בתים מעוצבים בסגנון כפרי. החלונות והדלתות ישלבו בין עץ למתכת, ובין אריחי הריצוף וחיפויי הקירות ישולבו גם אלמנטים אחרים מהטבע, כדוגמת אבנים ולבנים. חומרי גלם טבעיים ישרתו אותנו גם כשנגיע לשלב עיצוב הפנים, וכך ייבחרו בקפידה מוצרי טקסטיל יפהפיים מכותנה טבעית, ופריטי ריהוט מעץ מלא וממתכת. כמובן שבכל שלב בדרך נוודא כי כל פרט מותאם לצרכים האישיים שלכם ולתנאים הקיימים בשטח. כך, גם חלל קטן יחסית יוכל להיראות מרווח ומואר היטב, ולהיפך. הכול בזכות תכנון החומרים והצבעים הנכונים.

תכנון בתים מעוצבים בסגנון כפרי עם משרד לב אדריכלות

אחד האלמנטים המרכזיים בתכנון הבית האידאלי, זה שמעוצב בדיוק לפי הטעם שלכם וגם בהתאם לצרכי כל אחד ואחת מהדיירים, הוא הגורם המקצועי שילווה אתכם בדרך. תכנון בתים מעוצבים בסגנון כפרי מחייב ידע, ניסיון, ליווי אישי ופיקוח צמוד. משרד לב אדריכלות מציע לכם את השילוב המדויק בין הסגנונות הקלאסיים והמוכרים לחידושים הטכנולוגיים של המאה ה-21. זהו התכנון שיבטיח לכם את החום והרכות של הסגנון הכפרי לצד הנוחות המרבית של הבית החכם, זה שמצויד במערכות המתקדמות ביותר שקיימות.