לב אדריכלות - תכנון אדריכלי, עיצוב פנים ופיקוח
טלפון: 052-2437100

אדריכלות בסגנון כפרי – מכניסים את החום לבית

הבית אמור להיות המקום החם, הנעים והמזמין. הוא אמור להיות המקום שאליו אנחנו מחכים להגיע מדי יום ואם הפינה הזו מעוצבת נכון, היא הופכת למקום המפלט שלנו, לפינה האינטימית שהיא רק שלנו. אחת הדרכים הייחודיות והמופלאות להשיג את כל המטרות הללו יחד היא לעצב את הבית בסגנון כפרי וחמים, זה שמזכיר את הבתים האירופאיים הקלאסיים. בידיים המקצועיות והנכונות, אדריכלות בסגנון כפרי מבטיחה בית שמשלב בין כל האלמנטים הנכונים והופכת מבנה פשוט ליצירה שכולה אור, חום ואסתטיקה.

אדריכלות בסגנון כפרי משלב התכנון

הרעיון המרכזי שעומד בבסיסה של אדריכלות בסגנון כפרי מתייחס למעשה לשימוש בחומרים טבעיים כמו אבן ועץ, למשל. החומרים הללו מזכירים לנו את התקופה ההיא, שבה הסגנון הכפרי היה כמעט בלעדי, ועם עיצוב מדויק אפשר להביא את הנוסטלגיה והרומנטיקה גם אל הבית המודרני. אדריכלות בסגנון כפרי היא ללא ספק סגנון מלהיב וייחודי, בלי ליטושים וגימורים מהוקצעים מדי, אבל עם הרבה תכנון, פרטים קטנים ובעיקר עם דגש עצום  על הצרכים האישיים שלכם. היא גם אפשרית כמעט בכל תקציב, בוודאי אם היא מתוכננת בקפידה ובאופן מקצועי ויסודי.

העיצוב הכפרי – מאיפה בכלל מתחילים?

אדריכלות בסגנון כפרי מתחילה תמיד על יד שולחן השרטוט, בפגישה אישית ובהגדרה ברורה של הצרכים האישיים שלכם לצד הבנת הסגנון הייחודי שלכם. הבחירות המרכזיות יתבצעו כבר בשלב הזה, מתכנון חלונות בלגיים  שיכניסו שפע של אור, דרך חיפוי הרצפה בחומרים הטבעיים והיפים ביותר, ועד למדרגות, לדק העץ בחצר ולגג הרעפים. כל אחד מאלה בנפרד, והשילוב המופלא של כולם יחד, זה בדיוק מה שמגדיר אדריכלות בסגנון כפרי, ועם הניסיון הרב של לב אדריכלות – התוצאה הסופית תהיה ללא ספק מרהיבה ומפנקת. בשלב התכנון נגדיר כמובן גם את התקציב שלכם, כדי להבטיח ניהול מוקפד ונכון של הפרויקט כבר מהצעד הראשון, הן בבחירת החומרים ואנשי המקצוע הטובים ביותר, והן בתכנון הנתיב שיוביל אותנו לנקודת הסיום המיוחלת.

אדריכלות בסגנון כפרי – השילוב בין הכפרי למודרני

לאורך השנים ליוויתי לקוחות רבים בתכנון הבית הקלאסי והמושלם עבורם, ואין ספק כי אדריכלות בסגנון כפרי זוכה לפופולריות אדירה. אלא שהסגנון הכפרי עדיין מאפשר לנו ליהנות מכל היתרונות  של החיים המודרניים. כך, לצד העץ הטבעי והחומרים החמים והמזמינים, ניתן לתכנן את המערכות המתקדמות ביותר ולהביא אל המבנה הכפרי גם את מערכת המיזוג המתוחכמת ואת הטכנולוגיה שתהפוך את הבית הקלאסי לבית חכם עם  כל היתרונות והחידושים של המאה ה-21. הידע המקצועי והניסיון המעשי של לירן בן איבגי יאפשרו לכם להשיג בדיוק את השילוב הזה שבין הישן לחדש ובין המודרני לקלאסי, שילוב שיעניק לכם את הפינה המפנקת והחמה שתמיד רציתם.