אדריכלות בתי יוקרה

בית יוקרה זהו מונח שאנו שומעים הרבה, אבל מה זה אומר בעצם? הרבה נותים לחשוב ש"בית יוקרה" זהו סגנון מסויים, אבל זו הנחה שגוייה שהרי בית יוקרה יכול להיות בית בכל אחד מהסגנונות האדריכליים הקיימים. אם כן, בית יוקרה זו בעצם הגדרה לבית בו יש תשומת לב וירידה לפרטים הכי קטנים בבית ויחד יוצרים יצירת אדריכלות מדויקת ונפלאה. אהבתם? רוצים לשמוע עוד?
לחצו כאן וצרו איתנו קשר

עיצוב בית יוקרה 1

בית יוקרה 1

עיצוב בית יוקרה 2

בית יוקרה 2

עיצוב בית יוקרה 3

בית יוקרה 3

לפרטים נוספים

ישנם מספר מאפיינים שאני מתייחסת אליהם בתכנון עיצוב בתי יוקרה

תכנון פונקציונאלי- כבר במהלך שלבי התכנון של הבית אני מתייחסת לפונקציונאליות של הבית, אני דואגת ליצור זרימה נכונה בין החללים.
הפונקציונאליות באה לידי ביטוי גם בירידה לפרטים ובעיצוב הפנים, בתכנון מדוקדק של המטבח וחדרי הרחצה והתאמת הנגרות לחלל ולצרכים של דיירי הבית, ועד ליצירת חללים ואלמנטים מפנקים בבית כגון: חדרי קולנוע, חדר כושר, בר או חדר יין.

 

טכנולוגיה מתקדמת- אחד המאפיינים העיקריים שבאים לידי ביטוי בנושא של עיצוב בתי יוקרה באופן ברור הוא השימוש בטכנולוגיות מתקדמות אשר הופכות את החיים של דיירי הבית לנוחים ומפנקים יותר. בין הטכנולוגיות האלה ניתן למצוא מערכות חכמות לשליטה בחשמל, במערכות המדיה, המיזוג, התאורה והאבטחה, כל אלה ניתנים לשליטה גם מרחוק דרך אפליקציות בטלפון החכם, ולכל המערכות האלה אני צריכה להתייחס במהלך העבודה על הפרוייקט בשביל לאפשר הכנות מתאימות.

 

תכנון החצר- תכנון מפנק של חצר הבית הינה בהחלט אלמנט חשוב בנושא של אדריכלות בתי יוקרה, ההתייחסות לחלל החוץ כעוד חלל בבית, ולא כחלל נלווה.
בדרך כלל בבתים מסוג זה אני מתכננת בריכת שחייה מחוממת לשימוש סביב כל ימות השנה, פינת ג'קוזי פרטית, ומטבח חיצוני כל אלה גורמים לחצר להיות חלק חשוב בזרימת הבית, פנים וחוץ ואף מ"ר של המגרש לא מבוזבז.

 

נגישות הבית- הסתכלות לעתיד חשובה מאוד בתכנון בתים בכללי, אבל בבתי יוקרה אני יכולה לתכנן הכנות עבור מערכות שונות כגון דלתות רחבות, תכנון מעלון\מעלית וכד' כל אלה יכולות להיות לעזר לעת זקנה אבל גם גורמות לבית להרגיש חסר גיל ויתאים לבני הבית בכל שלבי החיים.

 

כאשר ניגשים אלי לקוחות בדרישה לתכנן עיצוב בית יוקרה אני דואגת להתייחס לכל המאפיינים הללו, יחד עם דרישות הלקוח לבית חלומותיו – שני אלה בשילוב עם השפה הסגנונית הנבחרת יוצרים בכל פעם בתים אחרים, מיוחדים ומגשימי חלומות.

מה מייצגת המשפחה שלכם? אינטימיות או אי-סדר מעוצב? נשמח לעזור לכם להבין ולתכנן את הבית שייצג בצורה מושלמת את מי שאתם.

לשיחת התייעצות התקשרו 052-2437100 או  צרו קשר .

 

התקשרו עכשיו

Inline HTML

מתכננים את בית החלומות שלכם?

אנחנו כאן בדיוק בשביל זה! השאירו לנו את הפרטים שלכם ונשמח לדבר אתכם